CПЕЦІАЛІЗОВАНА ВЧЕНА РАДА ДФ 05.600.123

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Спеціалізована вчена рада ДФ 05.600.123 створена згідно до наказу ректора ЗВО Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова № 61 від 03 червня 2024 року на підставі рішення Вченої ради ВНМУ ім. М.І. Пирогова № 10 від 31 травня 2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації ЮХИМЧУК АЛЛИ ВОЛОДИМИРІВНИ на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина»

1. Голова ради – професор Мельник Андрій Володимирович, доктор медичних наук, завідувач кафедри медичної та біологічної хімії, штатний співробітник ВНМУ ім. М.І. Пирогова.
2. Рецензент – доцент Таран Ілля Васильович, кандидат медичних наук, доцент ЗВО кафедри фармакології, штатний співробітник ВНМУ ім. М.І. Пирогова.
3. Рецензент – професор Назарчук Олександр Адамович, доктор медичних наук, професор ЗВО кафедри мікробіології, штатний співробітник ВНМУ ім. М.І. Пирогова.
4. Опонент – професор Кліщ Іван Миколайович, доктор біологічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, проректор з наукової роботи Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України.
5. Опонент – професор Кравець Ольга Вікторівна, доктор медичних наук, завідувачка кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО Дніпровського державного медичного університету.

Наукові керівники:
професор Волощук Наталія Іванівна, доктор медичних наук, завідувачка кафедри фармакології ВНМУ ім. М.І. Пирогова;
професор Штриголь Сергій Юрійович, доктор медичних наук, завідувач кафедри фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету.

Долучитись до засідання разової ради ДФ 05.600.123 з використанням засобів відеозв’язку в режимі реального часу можна за посиланням: https://meet.google.com/aod-cpvf-gbx

Дисертація
Висновок про наукову нивизну