CПЕЦІАЛІЗОВАНА ВЧЕНА РАДА ДФ 05.600.121

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Спеціалізована вчена рада ДФ 05.600.121 створена згідно до наказу ректора ЗВО Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова № 61 від 03 червня 2024 року на підставі рішення Вченої ради ВНМУ ім. М.І. Пирогова № 10 від 31 травня 2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації МЕЛЬНИЧЕНКА МИКОЛИ ВОЛОДИМИРОВИЧА на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина»

1. Голова ради – доцент Кондратюк Вячеслав Миколайович, доктор медичних наук, доцент ЗВО кафедри медицини катастроф та військової медицини, штатний співробітник ВНМУ ім. М.І. Пирогова.
2. Рецензент – професор Ковальчук Валентин Петрович, доктор медичних наук, завідувач кафедри мікробіології, штатний співробітник ВНМУ ім. М.І. Пирогова.
3. Рецензент – професор Заічко Наталія Валентинівна, доктор медичних наук, завідувачка кафедри біохімії ім. професора О.О. Пентюка, штатний співробітник ВНМУ ім. М.І. Пирогова.
4. Опонент – професор Кравець Ольга Вікторівна, доктор медичних наук, завідувачка кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО Дніпровського державного медичного університету.
5. Опонент – професор Галушко Олександр Анатолійович, доктор медичних наук, заступник директора з наукової та лікувальної роботи ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України».

Наукові керівники:
доцент Назарчук Олександр Адамович, доктор медичних наук, професор ЗВО кафедри мікробіології, штатний співробітник ВНМУ ім. М.І. Пирогова.
професор Дмитрієв Дмитро Валерійович, доктор медичних наук, професор ЗВО кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ВНМУ ім. М.І. Пирогова.

Долучитись до засідання разової ради ДФ 05.600.121 з використанням засобів відеозв’язку в режимі реального часу можна за посиланням: https://meet.google.com/mim-ieaq-ibb

Дисертація
Висновок про наукову нивизну