CПЕЦІАЛІЗОВАНА ВЧЕНА РАДА ДФ 05.600.117

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Спеціалізована вчена рада ДФ 05.600.117 створена згідно до наказу в.о. ректора ЗВО Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова № 45 від 26 квітня 2024 року на підставі рішення Вченої ради ВНМУ ім. М.І. Пирогова № 9 від 25 квітня 2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації БАГНЮК НАТАЛІЇ АНАТОЛІЇВНИ на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина».

1. Голова ради – професор Ковальчук Валентин Петрович, доктор медичних наук, завідувач кафедри мікробіології, штатний співробітник ВНМУ ім. М.І. Пирогова.
2. Рецензент – доцент Вовк Ірина Миколаївна, кандидат медичних наук, доцент ЗВО кафедри мікробіології, штатний співробітник ВНМУ ім. М.І. Пирогова.
3. Рецензент – доцент Кондратюк Вячеслав Миколайович, доктор медичних наук, доцент ЗВО кафедри медицини катастроф та військової медицини, штатний співробітник ВНМУ ім. М.І. Пирогова.
4. Опонент – професор Корнійчук Олена Петрівна, доктор медичних наук, завідувачка кафедри мікробіології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.
5. Опонент – професор Степанський Дмитро Олександрович, доктор медичних наук, завідувач кафедри мікробіології, вірусології, імунології та епідеміології Дніпровського державного медичного університету.

Науковий керівник – доцент Назарчук Олександр Адамович, доктор медичних наук, професор ЗВО кафедри мікробіології Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

Долучитись до засідання разової ради ДФ 05.600.117 з використанням засобів відеозв’язку в режимі реального часу можна за посиланням: https://meet.google.com/dbp-injx-qyn

ОГОЛОШЕНИЙ ЗАХИСТ

Захист дисертаційної роботи Багнюк Наталії Анатоліївни

відбудеться 26 червня 2024 року о 10 годині в актовій залі НДЦ Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 56.
Захист на здобуття ступеня доктора філософії аспірантки кафедри мікробіології ВНМУ ім. М. І. Пирогова Багнюк Наталії Анатоліївни на тему: «Обґрунтування спрямованого застосування антимікробних засобів у важкохворих з інфекційними ускладненнями органів дихання (експериментально-клінічне дослідження)» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина».

Дисертація
Висновок про наукову нивизну

Рецензії рецензентів

Рецензія 1