Шановні колеги!

Зважаючи на численні запити, програма курсу "Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти", який стартує вже 04 жовтня 2021 року о 17:00, розширена до 30 годин (1 кредиту ECTS) до 18 жовтня!

Перелік додатків, які будуть опрацьовані: Gmail, Google Клас, Google Meet, Google Календар, Google Keep, Google Диск, Google Документи, Google Таблиці, App Sheet, Google Презентації, Google Форми, Google Jamboard, Google Мої карти, знайомство з програмою “Місцевих експертів”, Google Сайти, Google Тренди, Google Академія, Google Групи, Google Сповіщення, Доповнення до об'єктів Google Диску, Google Chrome, Google Довідка, Google Центр безпеки, можливості Google Workspace.

Покликання на форму реєстраціїhttps://bit.ly/2XpMSvC.

Із організаційними питаннями, детальною програмою та анонсом курсу можна ознайомитися на спеціально створеному сайті за покликанням https://bit.ly/04181021.

За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Цифрові інструменти Google для закладів вищої освіти" в кількості 30 годин (1 кредит ECTS).

Лист МОЗ