Стартував Чемпіонат Вінницької області з баскетболу серед чоловічих команд

16 березня у спортивному корпусі ВНМУ відбулось урочисте відкриття Чемпіонату Вінницької області з баскетболу серед чоловічих команд - 2024.

Вітальну промову виголосив очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов. З напутніми словами до учасників змагань та вболівальників звернулись очільниця відділу олімпійських видів спорту ДГП ВОДА Наталія Токар, проректори ВНМУ Василь Погорілий та Інна Андрушко. 

Завідувачка кафедри фізичного виховання та ЛФК Лариса Сарафинюк, привітавши чемпіонат в стінах ВНМУ, наголосила на тому, що заняття спортом — один зі способів підтримувати фізичне та психічне здоровʼя під час великої війни. Вона побажала баскетболістам гарних майданчиків, гарної гри, задоволення від змагань у перший та усі наступні дні.

Голова обласної Федерації баскетболу Сергій Дусь подякував усім командам за участь у чемпіонаті, а керівництву ВНМУ — за підтримку і допомогу.

Динамічного настрою додав церемонії  запальний свінг від університетського колективу бального танцю «Натхнення». Гучними оплесками присутні оцінили виступи переможців Першого фестивалю мистецтв ВНМУ: музичні композиції на саксофоні від студента 2 курсу стоматологічного факультету Владислава Бевза та хореографічний номер студентки 2 курсу медичного факультету 2 Марини Бишек.

Цього року у чемпіонаті беруть участь команди з Вінниці, Калинівки та Могилів-Подільського. Кількість спортивних колективів порівняно з 2023 роком збільшилась на третину — до 16 команд, тому гравців розподілили на два дивізіони.

Бажаємо усім учасникам чемпіонату та вболівальникам красивої гри!

Медіацентр ВНМУ