Слава Герою Іпатову Володимиру Миколайовичу!

Співчуття з приводу загибелі захисника України, військового медика жителя м. Вінниці Володимира Іпатова. Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся нашої спільноти. Володимир народився 15 травня 1980 р. у м. Вінниці. Тут виростав, навчався у 26 школі, закінчив її, а потім навчався на відділенні підготовки помічників лікарів для ЗСУ у Вінницькому медичному коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного. З 2003-2008р. студент фармацевтичного факультету ВНМУ ім. М.І. Пирогова.

Працював на різних посадах в ЗСУ, з 2012 р. в нашому університеті на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров'я на посаді асистента до часу призиву в ЗСУ.

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України добровільно став на захист рідної країни. Володимир загинув під Бахмутом 23 березня 2023 року намагаючись врятувати життя поранених, до кінця виконуючи свій професійний та моральний обов’язок.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.
Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.
Нехай душа загиблого Володимира знайде вічний спокій…
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
Вічна пам’ять і слава українському воїну-медику, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Громадянська панахида та заупокійна молитва за загиблим Героєм Володимиром Іпатовим відбудеться, 27 травня 2023 року, об 11.00 годині в актовій залі університету.