Проголосуйте за ВНМУ, щоб він отримав престижну міжнародну нагороду!
Шановні колеги,
Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова став номінантом Премії Української громадської ініціативи року і тепер потребує вашої підтримки.
Адже однією з номінацій престижної міжнародної премії Triple E Awards є приз глядацьких симпатій. І саме ви можете визначити долю ВНМУ у боротьбі за цю міжнародну нагороду.
Проголосувати за проєкт ВНМУ можна тут: https://europe-africa2024.triple-e-awards.com/finalist/id/1049
- Перейшовши за лінком, ви побачите віконце. Введіть у нього свій імейл та натисніть «VOTE».
- Після цього потрібно перейти у електронну скриньку, яку ви вказали. Туди надійде лист із посиланням.
- Треба натиснути на посилання, і тільки після цього ваш голос буде зарахований.
А також не забудьте вподобати та поширити пости про боротьбу за премію у соцмережах.
Інстаграм: https://www.instagram.com/studrada_vnmu/p/C_hrtQ7t-hi/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7237463887321739264/
Тисніть на вподобайки, поширюйте пости на своїх сторінках – організатор нагороди, Рада з акредитації підприємницьких та залучених університетів (ACEEU), зважає на соціальний вплив та нараховує за нього значні додаткові бали. Вони зрештою і вплинуть на результат.
Тому доля престижної нагороди, яка має всі шанси приїхати до Вінниці, знаходиться буквально у ваших руках. Тож не маємо права втратити нагоду підвищити рейтинг нашого університету!
Голосування триває до 16 вересня, тож не зволікайте.
За який приз ми голосуємо?
Рада з акредитації підприємницьких та залучених університетів (Accreditation Council for Entrepreneurial and Engaged Universities, ACEEU), що заснувала приз Triple E Awards, це – єдиний світовий орган оцінки якості, який визначає залученість університетів до життя громади та їхню підприємливість.
Номінантом від ВНМУ цього разу став проєкт «Все про алергію: поінформованість про алергію та її профілактика в мінливому світі». Проєкт розповідає про роботу сайту «Все про алергію» . Залучивши чималу фінансову підтримку від приватних спонсорів, цей вебпортал став лідером з формування суспільних знань, заснованих на доказовій медицині, щодо діагностики, лікування та профілактики алергії та астми в Україні та за кордоном. Професійні знання експертів сайту, багато з яких є викладачами ВНМУ, стали в пригоді і під час пандемії ковіду. Адже сайт активно включився у заходи щодо профілактики COVID-19 у період пандемії. Наразі на порталі розміщено понад тисячу унікальних статей на теми алергії та ковіду.
А у часи, коли до України прийшла повномасштабна війна, науковці ВНМУ, що опікуються роботою сайту, разом із європейськими та київськими колегами створили заснований на наукових даних модуль профілактики сезонної алергії https://allergy.org.ua/map/ Саме він, за задумом вчених, мав би допомогти українським військовим, які багато часу проводять у довкіллі, профілактувати симптоми алергії, першою чергою — до амброзії, яка масово поширена у південних і східних регіонах України.
Така робота вчених з ВНМУ стала прикладом реалізації третьої місії. Тобто тієї, яку університети виконують в громадах і для громади. І саме її тепер оцінює міжнародне журі, порівнюючи роботу ВНМУ із роботою інших номінантів з України. А це Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького, Донецький державний університет внутрішніх справ, Сумський національний аграрний університет, Львівський національний університет ім. Івана Франка.
Покращувати свою третю місію ВНМУ зараз може в рамках проєкту UNICOM. Саме його реалізація дозволила обміркувати шляхи, якими університет може бути пов’язаний з суспільством, і висунути ВНМУ на здобуття престижної міжнародної нагороди.
Але прикладів залученості співробітників університету до реалізації третьої місії чимало.
І всі вони можуть стати наступними номінантами престижної світової нагороди.