ВНМУ ім. М.І.Пирогова – призер міжнародних виставок

Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова був представлений на міжнародних віртуальних виставках «Освіта та кар’єра – День студента», «Освіта та кар’єра», що проходили на платформі osvitaexpo.com.ua.

Організовує та проводить виставки Всеукраїнська громадська організація Товариство «Знання» України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та Держаної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Для освітянської спільноти такі виставки – це майданчик для презентацій вітчизняних закладів освіти, проведення семінарів та круглих столів з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва, презентація освітніх та наукових інноваційних технологій. Для майбутніх абітурієнтів та їх батьків – це профорієнтаційний захід для ознайомлення з умовами вступу, програмами навчання, напрямами підготовки та спеціальностями закладів освіти.

У міжнародних виставках беруть участь заклади освіти з України, Німеччини, Польщі, Чехії, Литви, Румунії та інших країн – щоразу понад 100 учасників. На платформі ZOOM та ClickMeeting відбуваються різні заходи: конференції, презентації, семінари, круглі столи та майстер-класи за участі українських та іноземних учасників виставок. Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова на 39-ій міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – День студента» відзначений Почесним званням «Лідер вищої освіти» та нагороджений Гран-прі у номінації «Інклюзивна освіта: рівні права – рівні можливості. Організація навчання під час дії воєнного стану». На 40-ій міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра» університет нагороджений Почесним званням «Лідер вищої освіти України» та удостоєний Гран-прі у номінації «Міжнародна діяльність закладу вищої освіти в умовах воєнного стану».