Звіт про тренінг для викладачів ВНМУ з СЛР у дорослих та дітей

За підтримки Офісу ВООЗ України, МОЗ України та адміністрації ВНМУ імені М.І. Пирогова (ректора Шевчука Ю.Г., керівника навчального відділу Л.В. Фоміної) 23-24 жовтня 2023 р, на базі університетського центру симуляційної медицини «МедВінСім», відбувся Тренінг для викладачів ЗВО з питань базової та розширеної серцево-легеневої реанімації у дорослих та дітей.

У тренінгу прийняли участь та успішно завершили 23 курсанта з кафедр акушерства і гінекології №1 та №2, медицини катастроф та військової медицини, педіатрії №2, загальної хірургії.

Під час проведення тренінга увага тренерів приділялася не лише техніці виконання практичних навичок, але й структурі та методології проведення практично-орієнтованого заняття для студентів; уніфікації викладання та критеріїв для оцінювання (чек-лист); особливостям комунікації зі «складним» студентом-курсантом; мотиваційним аспектам для викладача та студента; важливості проведення дебрифінгу після виконання клінічного сценарію.

Викладачі висловили щирі слова вдячності організаторам та координатору проекту, відзначили надзвичайний професіоналізм тренерів, логістику заходу та чітке дотримання таймінгу, організацію кава-брейків й смачний обід!

Керівництво ВНМУ імені М.І. Пирогова та університетський центр симуляційної медицини сподівається на подальшу плідну співпрацю із міжнародними проектами та підготувало нову освітню цікавинку для викладачів. Чекайте на наше оголошення!!!