14 липня – День жалоби у памʼять про жертв терористичної атаки на Вінницю
Два роки тому війна вписала в історію нашого міста трагічний день терористичного ракетного обстрілу. На цій сторінці — імена десятків загиблих та поранених, серед яких були й діти, й наші колеги-лікарі.
Памʼять про них має нагадувати нам про єдність, без якої Україні не вистояти. Доєднуючись до скорботи, віддамо шану й тим, хто невтомно рятував постраждалих. Їхні турбота та самовідданість — приклади найвищого професіоналізму та служіння людям. Дякуємо фахівцям МНС, працівникам пожежної охорони, військовим та лікарям, чиїми зусиллями були врятовані багато життів.
Цей день — для памʼяті, пошани та добрих справ на підтримку нашої громади та Сил оборони України. Гуртуймося, бо наша мета найважливіша — Перемога.
Слава Україні!
Ректорка ВНМУ, докторка медичних наук,
професорка В.В. Петрушенко